O strechárskej spoločnosti Conroof s.r.o.

Strechárskych majstrom už nieje ťažko nájsť. Pozrite si niečo o nás

Sme stavebná a strechárska firma zo srdcom

Pozrite si ako sme sa dostali tam kde sme a prečo

AKO SME SA PROFESNE ROZVÍJALI

15 Február 2008

Vznik spoločnosti Conroof s.r.o.

Naša spoločnosť ako strechárska firma bola založená v roku 2008, a je v podstate pokračovateľom firmy Marián Kasarda a jeho skvelej práce v oblasti striech, strešných krytín, služieb v oblasti pokrývačstva a stavebníctva.

8 August 2007

Strecha roka, v kategórii spoločenské stavby - novostavby 1.miesto

V roku 2007 naša spoločnosť zvíťazila v súťaži Strecha roka, v kategórii spoločenské stavby – novostavby. Túto súťaž každoročne vyhlasuje Cech strechárov Slovenska. V tom istom roku sme získali aj ocenenie na majstrovstvách pokrývačov firmy BRAMAC.

15 Marec 2006

Vstup do Cechu strechárov

V roku 2006 sme sa stali členmi  Cechu strechárov Slovenska. Táto organizácia združuje živnostníkov a podnikateľov z celého Slovenska

s cieľom podporovať odborný rast svojich členov, formou rôznych školení, rekvalifikácii a poskytovaním odborných informácii o trendoch v oblasti zastrešovania stavebných projektov.

1 Máj 1999

Predchodca spoločnosti Conroof s.r.o.

Založenie firmy Marián Kasarda – Číslo živnostenského registra: 711-3420

Obchodné meno – Marián Kasarda

IČO – 34827412

Podnikateľský subjekt ukončil podnikateľskú činnosť vo všetkých predmetoch podnikania uvedených na dokladoch o živnostenskom oprávnení ku dňu 31.12.2009

stavebná a strechárska firma

CONROOF s.r.o. je strechárskou firmou

, ponúkame najvyššiu kvalitu overených značiek plus náš tím sa skladá z profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti šikmých striech.

V prevažnej väčšine realizujeme pokrývanie a rekonštrukciu rodinných domov, ale nevyhýbame sa ani školám, spoločenským objektom a kultúrnym pamiatkam. My všetci potrebuje mať kvalitnú strechu nad hlavou a to na celý život. Nechajte to aj vy profesionálom, aby ste mohli pokojne a bezstarostne užívať svoje teplo domova.

 

komplexné, na mieru šité riešenia, ktoré šetria Váš čas a peniaze. 

Pomôžeme Vám pri plánovaní Vašich predstáv o vlastnej streche, výbere správneho typu strešnej krytiny, spôsobe využitia podkrovia

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.